Casa Rustica Βίλα
Η Casa Rustica Βίλα απέχει περίπου 3 χλμ. από το Campo Ferial La Vendimia και παρέχει πρόσβαση σε πολλά αξιοθέατα της περιοχής.
Αυτή η βίλα με 3 μπάνια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία, περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Οαση Huacachina, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως η Πλατεία Plaza De Armas είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς. Η Λιμνοζώνη Huacachina βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Η Casa Rustica Βίλα απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από χώρους οικογενειακής ψυχαγωγίας, όπως Volcan Park.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία προσφέρει θέα στον κήπο από τα παράθυρα.
Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στη μικρή κουζίνα. Hotel Casa Sur, που σερβίρει πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση περίπου 1 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Rustica Βίλα έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Rustica Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Rustica Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Rustica Βίλα αποτελεί 70$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Rustica Βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Rustica Βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.